Makine Ekipman Sepetli Vinç Kiralama Hizmetleri

Öz Atılım Vinç olarak sektörümüzde yaptığımız tüm projelerimizde kaliteden ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz. Tecrübemiz ve uzman kadromuz ile tüm projelerimize değer katarak ilerliyoruz.

Tüm iş ortaklarımızı en iyi şekilde anlayarak onların ihtiyaçlarına en uygun ve en hızlı çözümleri sunmaktayız. Her zaman yaptığımız işin arkasında durarak iletişime açık, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak önemli değerlerimiz arasındadır. Müşterilerimiz öncelikli misafirimiz sonrasında da ailemizin bir parçası olmaktadır.

Hizmet Başlıklarımız;

  • İnşaat Enerji Projeleri
  • Sanayi Enerji Projeleri
  • Kurulum Hizmetleri
  • Yük Kaldırma ve İndirme Hizmetleri
  • Elektrik Enerjisi
  • Mobilizasyon Hizmetleri

Tüm projelerimizde önce fizibilite çalışması gerçekleştirerek, doğru analizlerle müşterilerimizi doğru yönlendirmeyi amaçlıyoruz.

Analizlerimiz sonrasında müşterimize projenin detaylandırılması ve termin sürelerini iletiyoruz. Şeffaf, kaliteli, yeni nesil standartlara uygun sürdürülebilir projelerimiz ile fark yaratan, değer katan işlere imza atıyoruz.

Makine Ekipman Sepetli Vinç Kiralama Hizmetleri

    Şantiyelerde, endüstride, harfiyat işlerinde, yol yapımında kullanılan her türlü ekipmanı isterseniz Özatılım Vinç aracılığıyla kiralayabilir ya da uzman kadromuzla projelerinizin tamamlanmasında destek isteyebilirsiniz. Tüm ekipmanlarımızın aylık ve yıllık periyodik bakımlarını düzenli gerçekleştirmekteyiz. Tüm bu makinelerimizin TSE ve TÜRKAK onaylı raporları bulunmaktadır. Bütün projelerimizde güvenli, kaliteli ve dürüst hizmet anlayışımız ilk önceliğimizdir.