Hakkımızda

ÖZATILIM değerlerini ve bilgisini üçüncü kuşaktan almaktadır. 1963 yılına dayanan geçmişinde Demircioğulları lakabıyla bilinen Rahmetli (dede) İsmet Özdemir, demir çelik Konstrüksiyon projeleri ile uğraşmıştır. Aile şirketi olarak uzun yılların tecrübesi ile 1986 yılında da elektrik enerjisi şehir şebekeleri, Elektrik Enerjisi konstrüksiyon projeleri ile faaliyet göstermiştir. Geçmişten gelen bilgi deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden ilerlemek en önemli amaçları arasındadır. En uygun maliyet çerçevesinde bütçe tekliflerini oluşturarak müşterilerine destek vermeyi ilke edinmiştir.
ÖZATILIM VİNÇ AKYOL ENERJİ ailesi mobil vinç hizmetleri, yap vinç, ağır nakliye hizmeti, şehir şebekeleri, metro istasyonları, metro durakları, ağır nakliyat, konteynır, çelik konstrüksiyon işleri ve taahhüdünü yapmaktadır.
ÖZATILIM & AKYOL ENERJİ LTD. referansını ve deneyimini kullanarak fikir ve proje birliği çerçevesinde birçok projede de birlikte hareket etmektedir. Halen birçok ortak projede hizmetlerine devam etmektedir.

Öz Atılım vinç ailesi olarak yenilenen teknolojiyi daima takip eden ve yeni teknolojik ekipmanları firma bünyesine dahil ederek kendimizi geliştirmekteyiz. Yaptığımız tüm projelerde kaliteden ödün vermeden ilerlemek en büyük ilkelerimiz arasındadır.

Tecrübeli ve uzman kadromuz ile müşterilerimize inşaat, sanayi ve enerji sektöründe araç üstü vinç kiralama, Konteyner satış ve kiralama, ağırlık, nakliye hizmeti alanlarında hizmet vermektedir.

Kısa ve uzun vadeli tüm projelerimizde İSG yönetmeliklerine uygun olarak tam uyumlu evraklarla çalışmak en önemli prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra projelerimiz için kullandığımız tüm ekipmanlarımızın aylık ve yıllık periyodik bakımlarını düzenli gerçekleştirmekteyiz. Tüm bu makinelerimizin TSE ve TÜRKAK onaylı raporları bulunmaktadır. Bütün projelerimizde güvenli, kaliteli ve dürüst hizmet anlayışımız ilk önceliğimizdir.

Öz Atılım vinç olarak birçok alanda faaliyet göstererek, yüksek kaliteli ekipmanları ve tecrübeli kadrosu ile tüm iş ortaklarının tek bir yerden güvenli ve kaliteli hizmet almasını sağlamaktayız. Tüm iş ortaklarımızı en iyi şekilde anlayarak onların ihtiyaçlarına en uygun ve en hızlı çözümleri sunmaktayız. Her zaman yaptığımız işin arkasında durarak iletişime açık, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak önemli değerlerimiz arasındadır. Müşterilerimiz öncelikli misafirimiz sonrasında da ailemizin bir parçası olmaktadır.

Vizyonumuz

Öz Atılım Vinç olarak teknolojik gelişmelerle ilgili yeni hedeflerimizi hizmet verdiğimiz enerji ve vinç sektörüne daha efektif olarak entegre etmek ve bu yönde çalışmalarımızı geliştirmek en büyük hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Misyonumuz

Öz Atılım Vinç olarak yenilikçi ve güvenilir olmak ilkelerimiz arasındadır. Bunun yanısıra yenilenen teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sektörümüze uygun teknolojik ekipman ve prensiplerin projelerimizde aktifleştirilmesini sağlamak en önemli vizyonumuzdan bir tanesidir. Bunu da takım ruhu gelişmiş tecrübeli uzman kadromuz ile yeni nesil standartlara uygun olarak kullandığımız ekipman ve altyapımızla uygulamaktayız.

Önem Verdiklerimiz

Öz Atılım Vinç olarak en iyi değerin insana verilen değer olduğuna inanmaktayız. Tüm çalışanlarımızı da aynı hassasiyetle yaklaşmaktadır. Tüm iş ve çevre güvenliği kurallarına dikkat ederek ekipman ve ekip güvenliğini önemsemektedir.

Başlıca Hassasiyetlerimiz;

Çalışan Güvenliği

Çalışan güvenliği en hassas olduğumuz konulardan bir tanesidir. Tüm çalışanlarımız ailemizin bir parçasıdır. Onların da kendilerini evde bekleyen birer sevdikleri olduklarını bilerek çalışanlarımızın iş ve çevre güvenliğini önemsemekteyiz. Kendilerini ve işlerini güvende yapmalarını sağlayan tüm önlem ve koruma uygulamalarını alıp, sürekli denetimle kontrol etmekteyiz.

Sürekli Eğitim

Tüm çalışma arkadaşlarımızın kendi gelişimleri ve kendi güvenlikleri için eğitimlerini de eksiksiz tamamlamaktayız.

Düzenli Bakım – Onarım

Kısa ve uzun vadeli tüm projelerimizde İSG yönetmeliklerine uygun olarak tam uyumlu evraklarla çalışmak en önemli prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra projelerimiz için kullandığımız tüm ekipmanlarımızın aylık ve yıllık periyodik bakımlarını düzenli gerçekleştirmekteyiz. Tüm bu makinelerimizin TSE ve TÜRKAK onaylı raporları bulunmaktadır. Bütün projelerimizde güvenli, kaliteli ve dürüst hizmet anlayışımız ilk önceliğimizdir.

Fark Yaratan Projeler

Tüm projelerimizde güven ve kalite ilkelerimizin yanında fark yaratan projelerde yaratmak amaçlarımız arasındadır. Tüm projelerimizde önce fizibilite çalışması gerçekleştirerek, doğru analizlerle müşterilerimizi doğru yönlendirmeyi amaçlıyoruz.

Analizlerimiz sonrasında müşterimize projenin detaylandırılması ve termin sürelerini iletiyoruz. Şeffaf, kaliteli, yeni nesil standartlara uygun sürdürülebilir projelerimiz ile fark yaratan, değer katan işlere imza atıyoruz.

Yüksek Disiplin

Proje de görevli tüm ekip işinde uzman ve tecrübeli kişilerden seçilmektedir. Takım olarak disiplin ve özveri ile her zaman projelerimiz tamamlanmaktadır. Şeffaf, kaliteli, yeni nesil standartlara uygun sürdürülebilir projelerimiz ile fark yaratan, değer katan işlere imza atıyoruz.

Referanslarımızdan bazıları;

Öz Atılım Vinç olarak tüm projelerimize değer katarak, yenilikçi işlere imza atmaya devam ediyoruz.

Fark Yaratan Bazı Projelerimiz;

 • YDA İnşaat -İstanbul Finans Merkezi Halk Bankası Montaj, Vinç ağır nakliyat projesi
 • Verme Asansör Çelik A.Ş. -Ataşehir Finans Merkezi Çelik konstrüksiyon montaj nakliyat projesi
 • RT Enerji -Silivri rüzgar enerji santrali trafo nakliye kurulumu – montaj işleri
 • Proev Konteyner -İstanbul bölgesi özel konteyner mobilizasyon kurulum ve nakliye projesi
 • Palmiye Koçak Mobilya -Dilovası Villa inşaatı – montaj projesi
 • Türkerler Holding -Sakarya Rüzgar Enerji Santrali Yapımı
 • RT Enerji A.Ş. -Zonguldak Kuzuluk hattı yüksek gerilim 154.000 KW enerji nakil hattı yapımı
 • İstanbul TRT Radyo Televizyon Kurumu -Radyo, Tv ve Tv anten montajı
 • İstanbul Büyükşehir Belediyesi -İstanbul Ulaşım A.Ş. tramvay hatları
 • Özdemiz Elektrik -Elektrik Taahhüt yapımı
 • Öztaş Anonim -Turkcell baz istasyonları montajı -Hawaii hatları Türkiye geneli
 • Avcılar Tedaş -Enerji nakil hattı bakımı
 • Kocaeli Büyükşehir Belediyesi -Darıca Elektrik hatları (yer altına alınma) yapımı
 • İzmit Büyükşehir Belediyesi -Darıca asfalt yapa bakım ve onarım
 • Ege Prestij Elektrik -Bakım Onarım
 • Gediz Elektrik -Hat Bakım Onarım
 • Odak Lojistik -Shell şarj istasyonları kurulum-Vinç nakliye kurulum yapım
 • Anatolia A.Ş. -İstanbul Büyükşehir Belediyesi Metro istasyonları çatı örme
 • Halk Enerji A.Ş. -Güneş enerjisi nakil hatları